Hakkımızda

hakkımızda

Polikarbonfiyat.com oluklu ve solid polikarbonat levhalar, polikarbon cam ve bağlantı çıtaları dahil olmak üzere ses bariyerleri, polikarbon levha uygulamaları, sera kurulumu ve benzeri uygulama isteklerine yönelik malzeme çözümlerini tam karşılamak için kurulmuştur. Firmamız sahip olduğu üst teknoloji makine parkuru, mühendis kadrosu ve gelişmiş sistemleri ile imalat yapmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışına ürün temini sağlamaktayız. 25 yılı aşan sanayi ve üretim tecrübesi ile talepleriniz doğrultusunda net ve zamanında çözümler üretiyoruz.

Polikarbon levha malzemeleri, bağlantı ekipmanları ve yapı malzemeleri alanlarında 15.000 metrekarelik fabrikamızda uluslararası standartlara uygun üst kalitede imalat gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin 81 iline sunduğumuz hizmetleri gelişen teknoloji ve artan talepler doğrultusunda dünyanın her bir köşesine de taşıdık.

Sahip olduğu uzman mühendis kadrosuyla yeni yatırımcılara proje aşamasından anahtar teslimine kadar profesyonel sera sistemleri konusunda hizmet sağlamaktadır. Üretim sahası ve satış merkezine sahip fabrikamızda teknolojik makine ve ekipmanlarımız ile kaliteyi yatırımcılarımızla buluşturmak adına üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.